Přijímáme objednávky, vyrábíme, montujeme i doručujeme jako obvykle.

Jak vybrat venkovní hrazdu na zahradu?

Rádi by jste cvičili doma, třeba na vaší zahradě? Ano jde to. Zde uvádíme pár rád , které vám pomohou při výběru kvalitní venkovní hrazdy či workout hřiště. Pokud si vybíráte venkovní hrazdy, hraje tam roli několik kriterií, které se odráží v nárocích pro vámi zvolenou variantu.

fitness-hriste_1

 

1. Kolik chcete investovat ?

2. Kolik osob se bude pohybovat na konstrukci ?

3. Cvičení máte jako doplněk, nebo aktivní sportujete ?

4. Pořizujete pro celou rodinu, nebo jen pro sebe ?

5. Má konstrukce krom cvičení sloužit i dětem ?

6. Jak vysoké osoby se budou na konstrukci pohybovat ? 

7. Jak velikou plochu je možno zastavět ?

 

V případě, že máte jasno s odpovědí na tyto otázky můžete nás kontaktovat a my vám vymyslíme optimální řešení pro výrobu a montáž venkovních hrazd / workoutového hřiště.

Pokud už víte kolik můžete investovat, tak popřemýšlejte kolik osob  a kdo bude na konstrukci sportovat a na základě toho můžeme určit velikost venkovní posilovny / dětského hřiště.

Pokud cvičím jen občas a volím spíše menší hrazdové konstrukce. Pokud cvičím např. obden, nebo mám děti, které by rádi cvičili pravidelně, mohu přemýšlet o rozšíření konstrukce o další prvky, jsou to například žebřiny či velké samostatné bradla. Design a výběr prvků reflektuje vaší aktivitu. Většinou pokud cvičíte, tak máte představu co potřebujete a v opačném případě vám rádi poradíme.

 

Základ pro cvičení je vždy venkovní hrazda a bradla.

 

posilovaci-hrazda-zacvic

 

Často stačí dvě různě vysoké hrazdy s žebřinami a lze k nim připevnit i bradla. Hrazdu pak jde doplnit např. o vysoké bradla.

 

hrazda

 

Pokud by jste zapojili do cvičení celou rodinu a děti chtěli podpořit ve zdravém stylu, jde konstrukci nakombinovat s prvky na blbnutí. Může to být například houpačka pro děti, gymnastické kruhy, žebřiny pro děti, lano na lezení, provazový žebřík či ručkovací žebřík tzv. Monkey bar.  Také se často setkáváme se sportovci co chtějí zavěsit boxovací pytel a proto jim vyrábíme držák na boxovací pytel, na který jde zavěsit i lano pro děti na šplhání či Ruské kuželky.  Například tato antracitová konstrukce viz obrázek níže disponuje hrazdou se systémem, který lze po 2 letech dětem posunout výš.

 

gymnasticka-hrazda-zacvic

 

Zde uvádíme příklad při výběru konstrukce na cvičení:

 

A) Aktivní sportovec a přítelkyně by chtěla taky cvičit, jsou zatím bez dětí, budou cvičit 3x týdně. Odkaz zde.

 

B) Syna chytlo cvičení a už tráví méně času u počítače, rádi ho tedy podpoříte v cvičení něčím kvalitním. Konstrukce půjde do budoucna rozšířit. Odkaz zde.

 

C) Sportovní rodina co by na zahradu chtěla konstrukci pro cvičení a zábavu. Půjde to sladit barevně s domem. Děti jsou ještě menší. Konstrukce by měla sloužit i dětem na blbnutí a časem až vyrostou jako doplněk pro cvičení. Je to tedy něco mezi venkovními hrazdami a dětským hřištěm. Hrazdy slouží jak rodičům, tak i dětem. Odkaz zde.

 

D) Větší aktivní rodina co žije sportem co vytváří domácí prostředí, které neustále povzbuzuje k pohybu, posilování a ve výsledku k lepšímu zdraví a fyzické zdatnosti. Lze vyrobit i na míru. Odkaz zde.

 

E) Jste zástupce města a rádi by jste výstavbu Workout hřiště pro veřejné účely. Odkaz zde.

 

 

Dětské hřiště s cvičením je kombinací hrazd a prvků pro děti. Na malé hrazdě cvičí tatínek a vyvěšuje se na ní aby ho nebolela záda. Na Monkey baru ručkujete a jde zavěsit boxovací pytel. Žebřiny slouží na protahovaní, ručkování a taky třeba na sedy-lehy. Menší děti mají zavěšenou houpačku. Po pravé straně na sloupku vidíme karabinu pro zavěšení houpací sítě, která se natáhne mezi konstrukcí a třeba vedlejším stromem, který není vidět na fotce. Celá konstrukce funguje i jako fotbalová branka, nebo se z ní dá udělat dočasný bunkr pro děti plus další možnosti.

hriste-pro.deti

 

Prosíme o zvážení a poté nás můžete kontaktovat. Jsme lidi co na tom cvičí a myslíme i na zábavu a zdraví vašich dětí. Rádi to s vámi probereme a najdeme optimální řešení. Kompletní nabídku venkovních konstrukcí najdete zde.

  

+420 792 505 354 (Po-Čt 9-16hod)