Obchodní podmínky

 

Pro zjednodušení obchodních podmínek jsme vše přehledně rozdělili do jednotlivých sekcí tak, aby jste pohodlně a jednoduše našli to, co hledáte.

 

JAK ODSTOUPIT OD SMLOUVY

Jestliže nebudete se zbožím jakkoliv spokojeni, můžete nám jej do 14 dnů vrátit. My vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Kompletní informace o odstoupení od smlouvy.

 

REKLAMACE A JEJÍ POSTUP

Na naše zboží se vztahuje 2 roky záruka. Pakliže se něco stane pošlete nám zboží zpět včetně kopie faktury a vše budeme řešit pro spokojenost zákazníka. Kompletní postup pro reklamaci.

 

JAK OBJEDNAT

Objednávat u nás můžete pomocí eshopu, po telefonu +420 792 505 354 nebo emailu na obchod@zacvic.cz                   Další informace jak můžete objednat.

 

DOPRAVA K VÁM

Nabízíme dopravce DPD, Toptrans, náš Zacvič kurýr po Praze a 40km okolí, nebo si můžete zboží vyzvednout v Zásilkovně. Kompletní ceník a další informace o dopravě.

 

MOŽNOSTI PLATBY

Platit u nás můžete kartou na výdejních místech, hotově, dobírkou či bankovním převodem. Za žádnou platbu si neúčtujeme žádné příplatky. Více informací o možnostech platby.

 

OCHRANA VAŠICH OSOBNÍCH DAT

Nebojte se, veškeré údaje jsou pro naší potřebu a nezveřejňujeme je dalším stranám. Výjimkou jsou dopravci, což je nezbytné pro bezproblémové doručení zboží prostřednictvím našeho eshopu. Další informace o ochraně osobních dat.

  

VÝROBKY ZACVIČ
 

Jsem srozuměn(a), že výrobky Zacvic se mohou lehce lišit velikostí a odstínem barvy. Doba výroby se může vyšplhat až na 30 dní z důvodu dokonalého vytvrdnutí barvy, nebo výroby na míru. Záruka se nevztahuje na povrchovou úpravu. Důsledkem výrobní technologie, se může stát, že uvnitř výrobku zůstanou malé části kovu.

Cvičení na výrobkách od Zacvic je na vlastní nebezpečí! Výrobky jsou určeny pro osoby od 18-ti let a děti od 15-ti let v doprovodu plnoleté osoby. Není určeno pro děti a osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Je určeno k používání pod dozorem plnoleté osoby a na vlastní nebezpečí. Výrobky jsou určeny pouze pro cvičení prováděne cvičencem v podvěsu. Na jednom produktu od Zacvic, může cvičit maximálně jedna osoba!

Základní údržba pak představuje vizuální kontrolu prvků v intervalu jednou za 14 dnů, která se může změnit v závislosti na frekvenci užívání a klimatických podmínkách.1x za 3 měsíce proved'te kontrolu dotažení šroubových spojů. Na všech vyrobcích se provádí po 12-ti měsících revize. Revizi si zajistí provozovatel(kupující). Neprovádějte bez povolení žádné změny, nepřistavujte a nepřestavujte nic z výrobků od Zacvic, co by mohlo negativně ovlivnit bezpečnost užívání. Neměnte barevné provedení konstrukce. Při jakékoliv nepovolené změně výrobek ztrací záruku.

Výrobky Zacvic nejsou určeny pro komerční účely. Instalace výrobků Zacvic je na vlastní nebezpečí a Zacvic za ní neručí. Cvičení na produktech od Zacvic je na vlastní nebezpečí! Plnou zodpovědnost na sebe přebírá zákazník-kupující odesláním objednávky, nebo převzetím zboží a tím potvrzuje, že se seznámil a projevil souhlas s kompletním zněním těchto obchodních podmínek.

 

   

KOMPLETNÍ ZNĚNÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Pakliže jste v předchozích odstavcích nenašli odpověď na vaší otázku tak zde si můžete přečíst naše kompletní obchodní podmínky. S ničím se netajíme.


hexagon

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.