Ochrana osobních dat

 

Obchod Zacvic.cz si velmi váží vaší důvěry a chrání vaše data před zneužitím 

Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zkvalitnili naše služby. Veškeré informace o vaší osobě používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému a nakládáme s nimi dle znění Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb..

 

Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.

Odesláním vyplněné objednávky potvrzujete souhlas s  tím že Zacvic smí zveřejnovat fotky svých výrobků, kde se v okolí mohou objevit předměty, které jsou majetkem jiných stran. Jako napřiklad barák, auto, zahrada, pes, apod.

 

Odesláním vyplněné objednávky potvrzujete souhlas s dodacími a obchodními podmínkami Zacvic.cz.

 

Na písemnou žádost zákazníka budou osobní údaje z databáze vymazány a obchod Zacvic.cz je nadále nebude zpracovávat.

 

Zasílání informačních sdělení

Dodržujeme zákon č. 138/2002 Sb. a své nabídky zasíláme pouze zákazníkům, kteří nám k tomu udělili svůj souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit na odhlášení z emailového zpravodaje či v patičce informačního emailu a tím okamžitě zastavit zasílání informačních sdělení.

Pod pojmem informační sdělení se rozumí zasílání aktualit o mimořádných nabídkách, slevách a výprodejích zboží z našeho sortimentu.

 

+420 792 505 354 (Po-Pá 9-16hod)