Kovové žebřiny

Kovové žebřiny jsou skvělým nástrojem pro posilování a zlepšování flexibility. Tyto kovové žebřiny jsou oblíbené zejména v kulturistice a powerliftingu, ale také se využívají v různých jiných typech cvičení.Kovové žebřiny jsou vyrobeny z oceli a jsou k dispozici v různých velikostech a délkách. Žebřiny jsou pevné což umožňuje tomu vhodné zacházení.

kovove-zebriny_1

Využití: kovové žebřiny jsou mnohostranné. Jedním z nejoblíbenějších cviků s kovovými žebřiny je tzv. "pull-up". Při tomto cviku se držíte žebřin a zvedáte své tělo nahoru a dolů, čímž posilujete svaly zad a ramen. Dalším účinným cvikem je tzv. "dip", při kterém se opíráte o horní část žebřin a zvedáte své tělo nahoru a dolů, posilujete tak svaly hrudníku a tricepsy. Kovové žebřiny mohou být také vynikajícím nástrojem pro protahování a zlepšení flexibility. Při cvičení na žebřinách můžete zkoušet různé cviky a postupy, což pomáhá rozvinout vaše tělo a posílit svaly.

kovove-zebriny-vyroba

Při výběru kovových žebřin na cvičení je důležité zvážit několik faktorů. Je důležité zvolit správnou velikost a délku žebřin, které vyhovují vašemu tělu a vašim potřebám. Je také důležité zvolit kvalitní kovové žebřiny od renomovaných výrobců, aby byly bezpečné a spolehlivé při cvičení. Využití: kovové žebřiny na cvičení je skvělým způsobem, jak posílit svaly a zlepšit svou flexibilitu. Při správném použití mohou být žebřiny bezpečným a efektivním nástrojem pro zlepšení vaší fyzické kondice.

8 položek celkem
zebriny do bytu
od 18 880 Kč
275/ERN
držák na boxovací pytel šibenice 178/ERN
kovové žebřiny do pokoje 34/CER
stropní žebřiny
32 890 Kč
582/ODP
Monkey bar Fitness TRX  256x135cm 510/MOD
gymnastická hrazda pro děti
49 980 Kč
846/SED