Žebřiny do dětského pokoje

Kovové žebřiny do dětského pokoje jsou skvělou volbou pro hravý  a kreativní dětský pokoj. Žebřiny do dětského pokoje jsou pevné, odolné a snadno se udržují. Kovové žebřiny do dětského pokoje jsou také velmi kvalitní a vydrží hrubší zacházení, což je ideální pro děti. Další výhodou kovových žebřin je, že mohou být dodávány s povrchovou úpravou Komaxitem, který se vypaluje v peci na 250C, povrch je pak odolný.

zebriny-detsky-pokoj

Komaxitová povrchová úprava žebřin je vynikající pro žebřiny, protože zajišťuje vysokou odolnost proti poškození a korozivním vlivům. Žebřiny komaxitové také zajišťují hladký povrch, který je snadno udržovatelný. To je velmi důležité pro dětský pokoj, kde se často hraje a kde je větší riziko, že by mohlo dojít k poškození žebřin.

houpacka-na-zahradu

 Další výhodou kovových žebřin s povrchovou úpravou Komaxitem je, že jsou k dispozici v mnoha různých velikostech a stylech. To znamená, že si můžete vybrat žebřiny, které nejlépe odpovídají vašim potřebám a požadavkům dětského pokoje. Žebřiny do dětského pokoje s povrchovou úpravou Komaxitem jsou také velmi snadno připevnitelné do zdi.Vzhledem k výše uvedeným výhodám kovových žebřin s povrchovou úpravou Komaxitem jsou ideální pro dětské pokoje, ale i venkovní prostředí vaší zahrady Jsou pevné, odolné, snadno udržovatelné. Proto, pokud hledáte žebřiny do dětského pokoje, či zahrady rozhodně zvažte kovové žebřiny s povrchovou úpravou Komaxitem.

8 položek celkem
zebriny do bytu
od 17 880 Kč
275/ERN
držák na boxovací pytel šibenice 178/ERN
kovové žebřiny do pokoje 34/CER
stropní žebřiny
32 890 Kč
582/ODP
Monkey bar Fitness TRX  256x135cm 510/MOD
gymnastická hrazda pro děti
49 980 Kč
846/SED