Prolézačky na zahradu

"Vytvořte si na zahradě dokonalé místo, kde se už nikdy nebudete nudit"

Vytvořte si na zahradě prolézačky, vytvořte si své místo, kde se můžete scházet, sportovat a hrát v jednom. Prolézačky na zahradu a konstrukce na cvičení povzbuzují k pohybu, probouzí kreativitu, hravost a všichni je budou milovat. Jejich stavba je pro nás radostí. Když vytváříte zahradu myslete přitom především na rodinu. Z miminek už vyrostly školní děti a ty potřebuji redukovat přebytečnou energii.

 

prolezacky-na-zahradu

 

Zahrada se tak neobejde bez prolézačky pro děti. Prolézačka pro děti lze vyrobit svépomocí, nebo si zahradní prolézačku pořidte na klíč.

Mít na zahradě dětské workout hříště, nebo prolézačky pro děti je snem každého školáka. Přemýšleli jste o prolézačkách jako vídáte v parku. Splňte si sny. Dětská prolézačka, nebo workout hřiště by mělo plnit smysl jako vyplnění nevyužitého místa na zahradě a stát se zábavným místem pro všechny členy rodiny.

 

detska-prolezacka-na-zahradu

 

Stavíte li tedy hřiště svépomocí, nebo pořizujete workoutové hřiště či dětské hřiště na klíč, je důležitá volba materiálu. Ideální volba materiálu je kov, ocelový materiál je velmi odolný, neshnije, jako dřevo. Odstín prolézačky na zahradu lze přizpůsobit dle libosti.

Z hlediska estetického nejlépe vypadá dětská prolézačka, opatřena Komaxitovýcm povrchem. Venkovní prolézačka se celá zavře do velké trouby, kde proběhne vytvrzení barvy při 250°C po dobu 30min. povrch je pak hladký, tvrdý, neklouže a vypadá moc pěkně. Další vlastností je zdravotní nezávadnost, stálost a trvanlivost barvy. Nemusíte se tedy bát, že by vám barva pouštěla chemické látky, což je velmi důležité.

 

Co asi bude pro vás nejlepší varianta?

Jak vybrat prolézačku a proč je bezpečnost prolézačky nejdůležitější?

 Klasická sestava je: Žebřiny s Monkey barem a houpačka

prolezacka-na-zahradu_1

 

Dětem můžete nabídnout i více a rozšířit sestavu o další prvky, pokud na to máte místo na zahradě. Zábavné herní prvky je nesmírně zabaví a i vám se uleví. Děti si budou hrát, blbnout na konstrukci a vy se můžete věnovat i jiné činnosti. Navíc o prospěšnosti pohybu na čerstvém vzduchu jistě není třeba dlouze povídat.

prolezacky-pro-deti

 

Pokud by jste zapojili do cvičení celou rodinu a děti chtěli podpořit ve zdravém stylu, jde konstrukci na kombinovat s prvky na blbnutí. Můžou to být například gymnastické kruhy, žebřiny pro děti, lano na lezení, houpačka, provazový žebřík či ručkovací žebřík tzv. Monkey bar, na který lze upevnit plnohodnoutnou houpačku. Také se často setkáváme se sportovci co chtějí zavěsit boxovací pytel a proto jim vyrábíme držák na boxovací pytel, na který jde zavěsit také lano pro děti na šplhání či Ruské kuželky.  Například tato černá konstrukce viz obrázek výše disponuje systémem pro zavěšení plnohodnotné houpačky na zahradu.

 

Otázky:

1Kolik osob/dětí se bude pohybovat na konstrukci ?

2. Cvičení je jako doplněk, nebo aktivně sportujete ?

3. Pořizujete pro celou rodinu, nebo jen pro sebe ?

4. Má konstrukce krom cvičení sloužit i menším členům rodiny ?

5. Jak vysoké osoby se budou na konstrukci pohybovat ? 

6. Jak velikou plochu je možno zastavět ?

7V jakém městě a místě bude probíhat realizace ?

8. Do jakého terénu se bude kotvit ?

9. Je v místě odkopaný terén ? (Jaká je světlá výška terénu ?)

10. Jsme přímo výrobce, proto jsme schopni pro vás vyrobit individuální úpravy.

11. Kolik by jste rádi investovali ?

12. Nebojte se a zavolejte nám na  +420 735 889 917

13. Napište nám na: obchod@zacvic.cz

 

Více z nabídky prolézaček a workoutové hřiště: klikněte zde.