FAQ

KDY MI PŘIJDE ZBOŽÍ ?

Pro hezký a lesklý povrch výrobky povrchově upravujeme tryskáním, nebo-li pískováním. Poté práškově lakujeme Komaxitem, který vypalujeme v peci na 200°C. Po vypálení je kovový prvek vytažen z pece, nechá se vychladnout a povrch je tak tvrdý a odolává namáhání. Prosím mějte strpení, výroba se může vyšplhat až na 14dní.

DOSTANU TAKÉ K VÝROBKU KOTEVNÍ ŠROUBY ? 

Tak jako většina výrobců k výrobkům nedávají kotevní materiál. Důvod je takový, že nelze předpokládat jaký máte podkladový materiál. Je rozdíl kotevního materiálu do betonu, cihel, dutých cihel, nebo např. pórobetou. Můžeme ovšem případně doporučit, nebo na základě dohodnutí koupit tento materiál a přidat ho k výrobku. Rádi Vám poradíme jak upevnit naše výrobky.

KOLIK ZAPLATÍM POŠTOVNÉ A BALNÉ ?

Nikdy si neúčtujeme balné. Všechny objednávky expedujeme Českou poštou, Zásilkovnou či přepravní společností In-time, díky které máte ode dne podání druhý den zásilku doma. Více informací o dopravném naleznete na kompletní ceník dopravy. 

JE REGISTRACE POVINNÁ ?

V našem obchodě registrace povinná není, avšak tímto se připravujete o možnost sledování vaší objednávky a přístupu do věrnostního systému pro stálé zákazníky.

JAK VYPADÁ PROCES VÝROBY ?

Nařezané trubky svaříme a obrousíme. Výrobky povrchově upravujeme tryskáním, nebo-li pískováním. Poté práškově lakujeme Komaxitem, který vypalujeme v peci na 200°C. Po vypálení je kovový prvek vytažen z pece, nechá se vychladnout a povrch je tak tvrdý a odolává namáhání.

 

Máte nějaké otázky? Rádi je zodpovíme (Pole označená jako * musí být vyplněná)

Jméno a příjmení * Nevyplňujte toto pole:
Email *
Dotaz pro Zacvic.cz *
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.