Doprava, platba a montáž

 
 
            mapa      290px-Flag_of_Europe
 
  • Snažíme se o to, abychom zboží v pořádku vyexpedovali 
  • Musí být co nejdříve u zákazníka
  • Doručení do druhého dne od emailového potvrzení o odeslání zásilky
  • Česká Republika, Slovensko, Evropské země dle domluvy
                      
 
           Logo_DPD.svg  DPD Kurýrní služba po ČR a SR

Jsme smluvním partnerem DPD. Zboží doručí přímo na udanou adresu do druhého pracovního dne od potvrzovacího emailu o vyexpedování zásilky. Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na depu, nebo domluvit další předání. Při převzetí zásilky na Slovensku zaplatíte danou částku v EUR podle aktuálního kurzu ČSOB. Cena se přepočítá v den převzetí z českých korun.

 

images   Toptrans nadrozměrná doprava po ČR a SR

Přepravní služba zajišťuje dodání zásilek kurýrem po celé ČR  a SR. Zboží vám bude doručováno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. O termínu doručování zásilky vás dopravce informuje prostřednictvím emailu nebo SMS zprávy. Pokud není zásilka na první pokus doručena, zanechá dopravce na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení. Následující pracovní den dopravce uskuteční druhý pokus o doručení. Pokud je i tento pokus neúspěšný, máte možnost telefonicky kontaktovat dopravce a domluvit se na dalším termínu doručování. Při převzetí zásilky na Slovensku zaplatíte danou částku v EUR podle aktuálního kurzu ČSOB. Cena se přepočítá v den převzetí z českých korun.

 

290px-Flag_of_Europe  Dopravu do jiných zemí řešíme individuálně

 

ikonka   Zacvič kurýrní služba po Praze a okolí 

20170921_090908

Zavážíme většinou nadrozměrné a příliš těžké zásilky. Poštovné u nadrozměrných (příliš velkých, nebo těžkých) zásilek je stanoveno individuálně. O ceně informujeme telefonicky, nebo emailem po dokončení objednávky. Zásilku potom obvykle doručuje společnost Toptrans, nebo ho vozíme vlastními auty.

 

ikonka   Montáže konstrukcí 

Cena dopravy venkovních hrazd a dalších venkovních workout setů, které montujeme standardně po Praze a 40km okolí, je zahrnuta v ceně produktu. Lze se domluvit také na vzdálenějších místech s palivovým příplatkem 12Kč/km. Jakákoliv montáž více jak 40km od Prahy je s palivovým příplatkem 12Kč/km.

Cena montáže žebřin do zdi po Praze a 40km okolí je 3 980,-, kde kotevní materiál je v ceně do jakéhokoliv zdiva. Vzdálenější místa jsou dle domluvy s palivovým příplatkem 12Kč/km.

 

Cena montáže Monkey baru do stropu po Praze a 40km okolí je 6 900,- , kde kotevní materiál je v ceně do jakéhokoliv zdiva. Vzdálenější místa jsou dle domluvy s palivovým příplatkem 12Kč/km.

         

    
Způsob dopravy do 10kg do 50kg
 Zacvic kurýr po Praze     390Kč 390Kč
 Toptrans nadrozměrné zásilky ČR    240Kč 780Kč
 Toptrans nadrozměrné zásilky SK    20EUR 45EUR
 Montáž venkovních hrazd - Praha a 40km okolí   zdarma  zdarma
 Montáž venkovních hrazd více jak 40km z Prahy       12Kč/km  12Kč/km

 Montáž 1ks žebřin do zdi - Praha a 40km z Prahy

         3 980Kč
 Montáž 1ks žebřin do zdi více jak 40km z Prahy           3 980Kč +12Kč/km
 Montáž 1ks Monkey baru do stropu - Praha a 40km okolí  6 900Kč
 Montáž 1ks Monkey baru do stropu více jak 40km z Prahy
6 900Kč + 12Kč/km