Možnosti dopravy

 
 
            mapa 
 
 
 
            Snažíme se o to, abychom zboží v pořádku vyexpedovali a co nejdříve bylo u zákazníka. U všech typů přepravy je garantováno doručení do třetího dne od                          emailového potvrzení o odeslání zásilky.
                          
            
 
 
 
 
 
           Logo_DPD.svg  DPD Kurýrní služba po ČR a SR

 

Jsme smluvním partnerem DPD. Zboží doručí přímo na udanou adresu do druhého pracovního dne od potvrzovacího emailu o vyexpedování zásilky. Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na depu, nebo domluvit další předání. Při převzetí zásilky na Slovensku zaplatíte danou částku v EUR podle aktuálního kurzu ČSOB. Cena se přepočítá v den převzetí z českých korun.

   

images   Toptrans nadrozměrná doprava po ČR a SR

 

Přepravní služba zajišťuje dodání zásilek kurýrem po celé ČR  a SR. Zboží vám bude doručováno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. O termínu doručování zásilky vás dopravce informuje prostřednictvím emailu nebo SMS zprávy. Pokud není zásilka na první pokus doručena, zanechá dopravce na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení. Následující pracovní den dopravce uskuteční druhý pokus o doručení. Pokud je i tento pokus neúspěšný, máte možnost telefonicky kontaktovat dopravce a domluvit se na dalším termínu doručování. Při převzetí zásilky na Slovensku zaplatíte danou částku v EUR podle aktuálního kurzu ČSOB. Cena se přepočítá v den převzetí z českých korun.

 

ikonka   Doprava nad 50kg, nebo nadrozměrné zásilky

 

20170921_090908

 

Poštovné u nadrozměrných (příliš velkých, nebo těžkých) zásilek je stanoveno individuálně. O ceně informujeme telefonicky, nebo emailem po dokončení objednávky. Zásilku potom obvykle doručuje společnost Toptrans, nebo ho vozíme vlastními auty.

Cena dopravy venkovních hrazd a dalších WK setů, které montujeme standartně po Praze a 40km okolí, je zahrnuta v ceně produktu. Lze se domluvit také na vzdálenějších místech s palivovým příplatkem 6kč/km.

Cena montáže žebřin do pokoje je 2250 Kč. V ceně je zahrnuta doprava po Praze a 40km okolí + kompletní kotevní materiál a montáž 2 techniků. Lze se domluvit také na vzdálenějších místech s palivovým příplatkem 6kč/km.

        

Způsob dopravy do 5kg do 10kg   do 20kg   do 50kg  Převodem
 DPD po České Republice 165Kč     165Kč       -        -      165Kč
 DPD na Slovensko    12EUR     12EUR       -        -          - 
 Zacvic kurýr po Praze     380Kč      380Kč    380Kč      380Kč      380Kč
 Toptrans nadrozměrné   zásilky po ČR.        -      220    220Kč     500Kč      500Kč
 Toptrans nadrozměrné   zásilky na Slovensko        -      20EUR    30EUR     30EUR      30EUR
 Montáž Workout parku   Praha a 40km okolí   zdarma     zdarma    zdarma    zdarma     zdarma
 Montáž Workout parku od   40km z Prahy        7kč/km     7kč/km   7kč/km         7kč/km     7kč/km
Montáž žebřin+kotvení Praha a 40km z Prahy        -         -        -   2 250Kč -
Montáž žebřin+kotvení od 40km z Prahy         -         -        -     domluva -

 

 

           Eshop lze změnit na měnu v Eurech zde.

+420 792 505 354 (Po-Pá 9-16hod)