Možnosti dopravy

 
 
            mapa 
 
  • Snažíme se o to, abychom zboží v pořádku vyexpedovali 
  • Musí být co nejdříve u zákazníka
  • Doručení do třetího dne od emailového potvrzení o odeslání zásilky
  • Česká Republika
  • Slovensko
                      
 
           Logo_DPD.svg  DPD Kurýrní služba po ČR a SR

Jsme smluvním partnerem DPD. Zboží doručí přímo na udanou adresu do druhého pracovního dne od potvrzovacího emailu o vyexpedování zásilky. Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na depu, nebo domluvit další předání. Při převzetí zásilky na Slovensku zaplatíte danou částku v EUR podle aktuálního kurzu ČSOB. Cena se přepočítá v den převzetí z českých korun.

 

images   Toptrans nadrozměrná doprava po ČR a SR

Přepravní služba zajišťuje dodání zásilek kurýrem po celé ČR  a SR. Zboží vám bude doručováno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. O termínu doručování zásilky vás dopravce informuje prostřednictvím emailu nebo SMS zprávy. Pokud není zásilka na první pokus doručena, zanechá dopravce na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení. Následující pracovní den dopravce uskuteční druhý pokus o doručení. Pokud je i tento pokus neúspěšný, máte možnost telefonicky kontaktovat dopravce a domluvit se na dalším termínu doručování. Při převzetí zásilky na Slovensku zaplatíte danou částku v EUR podle aktuálního kurzu ČSOB. Cena se přepočítá v den převzetí z českých korun.

 

ikonka   Zacvič kurýrní služba po Praze a okolí 

20170921_090908

Zavážíme většinou nadrozměrné a příliš těžké zásilky. Poštovné u nadrozměrných (příliš velkých, nebo těžkých) zásilek je stanoveno individuálně. O ceně informujeme telefonicky, nebo emailem po dokončení objednávky. Zásilku potom obvykle doručuje společnost Toptrans, nebo ho vozíme vlastními auty.

 

ikonka   Montáže konstrukcí