Žebřiny do bytu

Žebřiny - ribstole již znáte ze školní tělocvičny. Pamatujeme si to poprvé, když jsme vešli do školní tělocvičny, ale více už o nich nevíme. Možná to byla chyba. Ribstole jsou nejlepší pomůckou na domácí posilování celého těla, protahování celého těla a rozvíjení motoriky, navíc nezabírají mnoho místa a je to hezký doplněk interiéru.

detsky_pokoj_zebriny

Žebřiny zabírají opravdu málo místa a nestojí jak celá posilovna. Cvičit a protahovat se může celá rodina. Na kovových žebřinách s hrazdou lze odcvičit celý posilovací trénink, kde zapojíte kompletně celé tělo od hlavy až k lýtkům a jsou dobrý pomocník na strečink a gymnastiku.

Cviky na žebřinách zmírňují bolest zadprotože při cvičení na žebřinách zpevňujete i stabilizační svaly. Cítíte se po cvičení lépe. Nejlepší je se vyvěsit na závěsné hrazdě, která je zavěšena na žebřinách. Jednoduše ji otočíte a krom shybů cvičíte i kliky na bradlech.

zebriny_do_bytu

Cvičte s vlastní váhou, je to zdravé a šetříte tím klouby vašeho těla. Tento pohyb jde provozovat prakticky do konce života. Je to taková domácí prolézačka na které se vyblbne celá rodina.

 

drzak_na_boxovaci_pytel_1

Příčky žebřiny jsou rozmístěny tak aby si na ribstol zacvičil jak dospělý člověk, ale i dorostenec. Na žebřinách můžete dělat kliky, shyby, dipy, výpady, výstupy, výpony a když se na ni zavěsíte, procvičíte i zdvihy nohou a posílíte břicho. Lehněte si a nohy zapřete o spodní příčku žebřin. Sedy-lehy vám půjdou skvěle.

hrazdy_1

Železo je na věky. Kvalitní žebřiny se vyplatí jako investice do zdraví celé rodiny. Žebřiny navrhujeme tak, abyste neměli problém připevnit je ke stěně pomocí naší montážní sady, proto cvičení je na nich bezpečné.

Častěji se setkáváme s žebřinami ve studentském pokoji, kdy se zbavujeme přebytečné energie a rozvíjíme obratnost a pružnost. Motorika se zlepšuje a v dospělosti už to dělají samy.

IMG-0798

Lze i pořídit venkovní dětské hřiště, nebo tzv. prolézačky. Výhodou tohoto hřiště je, že si na něm zase zacvičí celá rodina a není ze dřeva, proto životnost této bezúdržbové konstrukce je dlouhá. Dřevo vám totiž za chvilku shnije  a musí se udržovat. Krom cvičení jde na konstrukcí zavěsit houpačka, provazový žebřík, lano či houpací síť apod.

hriste-pro.deti

 

 Výběr z žebřin: Ribstole - žebřiny.

 Výběr z hrazd: Venkovní hrazdy a prolézačky.