Žebřiny pro děti - žebřiny do bytu

Žebřiny - ribstole již znáte ze školní tělocvičny. Pamatujeme si to poprvé, když jsme vešli do školní tělocvičny, ale více už o nich nevíme. Možná to byla chyba. Ribstole jsou nejlepší pomůckou na domácí posilování celého těla, protahování celého těla a rozvíjení motoriky dítěte, navíc nezabírají mnoho místa a je to hezký doplněk interiéru.

detsky_pokoj_zebriny

Žebřiny zabírají opravdu málo místa a nestojí jak celá posilovna. Cvičit a protahovat se může celá rodina. Na kovových žebřinách s hrazdou lze odcvičit celý posilovací trénink, kde zapojíte kompletně celé tělo od hlavy až k lýtkům a jsou dobrý pomocník na strečink a gymnastiku.

 

zebriny_pro_deti

Cviky na žebřinách zmírňují bolest zadprotože při cvičení na žebřinách zpevňujete i stabilizační svaly. Cítíte se po cvičení lépe. Nejlepší je se vyvěsit na Závěsná hrazda a bradla 2v1, která je zavěšena na žebřinách. Jednoduše ji otočíte a krom shybů cvičíte i kliky na bradlech.

zebriny_do_bytu

Cvičte s vlastní váhou, je to zdravé a šetříte tím klouby vašeho těla. Tento pohyb jde provozovat prakticky do konce života. Je to taková domácí prolézačka na které se vyblbne celá rodina.

Příčky žebřiny jsou rozmístěny tak aby si na ribstol zacvičil jak dospělý člověk tak dítě. Na žebřinách můžete dělat kliky, shyby, dipy, výpady, výstupy, výpony a když se na ni zavěsíte, procvičíte i zdvihy nohou a posílíte břicho. Lehněte si a nohy zapřete o spodní příčku žebřin. Sedy-lehy vám půjdou skvěle.

hrazdy_1

Železo je na furt. Kvalitní žebřiny se vyplatí jako investice do zdraví celé rodiny. Žebřiny navrhujeme tak, abyste neměli problém připevnit je ke stěně pomocí naší montážní sady, proto cvičení je na nich bezpečné.

Cvičení na žebřinách je zábava, která jde vylepšit o prvky jako je  Hrazda a bradla 2v1, provazové lano, gymnastické kruhy, provazový žebřík, kdy dětem vytvoříte zábavnou formu cvičení a oni si ani neuvědomují, že posilují hrou.

hrazda_pro_deti_1

Častěji se setkáváme s žebřinami v dětské pokoji, kdy děti zbavujeme přebytečné energie a rozvíjíme obratnost a pružnost. Motorika dítěte se zlepšuje a v dospělosti už to dělají samy.

IMG-0798

Dětem lze i pořídit venkovní dětské hřiště, nebo tzv. prolézačku pro děti. Výhodou tohoto hřiště je, že si na něm zase zacvičí celá rodina a není ze dřeva, proto životnost této bezúdržbové konstrukce je na desítky let zaručena. Dřevo vám totiž za chvilku shnije  a musí se udržovat. Krom cvičení jde na konstrukcí zavěsit houpačka, boxovací pytel, provazový žebřík, lano či houpací síť atd..

hriste-pro.deti

 

 Výběr z žebřin: Ribstole - žebřiny.

 Výběr z hrazd: Venkovní hrazdy a prolézačky.

 

 

 

 

+420 792 505 354 (Po-Čt 9-16hod)