Fitness hřiště pro Sportovní Centrum Horní Počaply

Den sportu a zdraví v Horní Počaply. Sportovní areál otevřel nové streetworkout hřiště od Zacvic.cz. Jedná se o fitness posilovací sestavy pro cvičení s vlastní váhou těla vhodné pro uživatele od 14 let. Návštěvníci mohou zavítat od 20.6.2018 a vyzkoušet prvky pro cvičení. V rámci celkové renovace sportovní hřiště firma Zacvic.cz vyrobila a namontovala venkovní hrazdy.

fitness_hriste

Od letošního roku se tam začali konat pravidelně lekce kalisteniky. 

„ Jsme rádi, že si park získává své příznivce, proto bychom jim rádi nabídli co nejširší spektrum možných aktivit. Vedle workoutového hřiště chystáme ještě další soubor cvičebních strojů speciálně pro seniory. Díky nim získají novou možnost aktivního odpočinku a tréninku motoriky. 

hrazdy_praha

Obyvatelé z okolí už nemusí platit za fitness centrum: Jedno venkovní totiž už mají. Jedná se o workoutové hřiště se sedmi cvičícími prvky. Lze si tedy zahrát basket nebo fotbal na zdejším hřišti uprostřed parku, ale také zaposilovat si a protáhnout tělo na novém workoutovém hřišti. To se nově nachází přímo ve štředu Sportovního centra Horní Počaply. 

vystavba_venkovniho_fitness

Nabídku venkovních hrazd najdete zde.