Vánoční objednávky atypické výroby přijímáme do 9.12. Zboží skladem odesíláme do 20.12.2019. Děkujeme za pochopení.

Kam s dětmi o víkendu? Vyzkoušejte workoutové hřiště.

Workout  je koncept arén, které mají děti blízko na dosah ruky a mohou třeba hned před domem přirozeně cvičit s hmotností vlastního těla. Přijeďte např. do Prahy, nejen tam je spousty workoutových hřišt.

 

prolezacka-pro-deti

 

A k čemu je Workout dobrý pro děti? Workout vrací dětem základní pohybovou inteligenci, kterou dnes díky jiným aktivitám postrádají. S trochou nadsázky se dá říct, že jednotlivé prvky nahrazují kdysi tak oblíbená klepadla a nejrůznější prolézačky, na kterých vznikaly někdy až neskutečné opičí dráhy.

 

hrazdy

 

Základem jsou přirozenost a cvičení s hmotností vlastního těla. V tomto ohledu nejde o nic objevného, ale workout přináší už zmiňovanou dostupnost. Workout dlouho patřil do ruských a ukrajinských parků a do amerických černošských čtvrtí. Kultovní záležitostí se pak stal především díky newyorskému Bronxu. Důvodem vždy bylo, že nikdo neměl dostatek financí, aby mohl navštěvovat drahé posilovny.

 

prolezacky

 

Streetworkout cvičení prakticky probíhá na hrazdách, žebřinách, bradlech, závěsných kruzích, lavičkách a dalších prvcích, kde lze provádět silový a koordinačně obratnostní trénink. Různé triky a prvky demonstrují umění ovládání těla. Nedílnou součástí takových parků pak bývá i zóna pro streetparkurový běh. Což je překonávání překážek ve formě zábradlí, zdí, schodů, beden, šikmých ploch plynulým a elegantním pohybem. Jednotlivé parky jsou pak vždy originálem.

 

posilovaci-hrazda-bradla

Čím dál, tím více se stává cvičení s vlastní váhou oblíbené na zahradách a parcích. Přijeďte si workout vyzkoušet, přijeďte nabrat inspiraci.

Více z nabídky venkovních workout hrazd: klikněte zde.

+420 792 505 354 (Po-Čt 9-16hod)