Ribstole - žebřiny s hradou 2v1

Tyhle vymazlené kovové žebřiny svým designem velmi potěší. Na oko zavěsíš TRX a sám můžeš bušit různé druhy shybů a dipů na Hrazda a bradla 2v1, protože celou hrazdu stačí jednoduše otočit a máš z toho posilovací bradlakterá ti zároveň šetří místo v pokoji.

 

ribstole

Hrazda a bradla jsou dostatečně vzdálená od žebřiny, takže nehrozí kopání nohama. Pokud nemáš sílu na shyb je dobré začít pomocí odporové gumy.

hrazda_na_zebriny_ribstole

Žebřiny udrží i slona. Mrkni na video jak funguje Hrazda a bradla 2v1 zde cvičíme na ní denně a funguje to! Kvalitní prášková barva Komaxit vypálená v peci na 200°C zaručuje odolnost a pěkný vzhled.

hrazda_na_zebriny_bradla

Vhodně také pro děti. Žebřiny vytváří domácí prostředí, které neustále povzbuzuje děti k pohybu, posilování a ve výsledku k lepšímu zdraví a fyzické zdatnosti.

ribstol

Příčky žebřin jsou předsazeny 8cm od zdi, proto se při čvičení nebudete dotýkat zdi a také ji špinit. Samotná kostrukce je předsazena 4cm od zdi, nemusíte se tedy bát o vaše podlahové lišty. Žebřiny jsou zakončeny plastovými zátkami, s kterými se podlaha nepoškrábe.

ribstole_cesky_vyrobce

Na Hrazda a bradla 2v1 zavěsíte i velký boxovací pytel (60kg) na fotce navíc člověk (+75kg). Možno zavěsit také gymnastické kruhy ,nebo lano pro děti.

ribstole_zebriny kovove

Zěbřiny do pokoje + Hrazda a bradla 2v1 ti umožní provádět daleko více cviků. Jednoduchý a bezpečný způsob uchycení zaručuje snadnou a rychlou instalaci. Součástí je kotevní materiál.

ribstole_hrazda_zebriny 

zebriny_s_hrazdou_kovove

zebriny_s_hrazdou_benc

žebřiny_do_pokoje

Video: Princip cvičení na Hrazda a bradla 2v1

 

 

Rádí Vám poradíme jak upevnit výrobky z produkce Zacvic.

  •  Žebřiny s okem pro TRX: 220x85,240x85cm (rozměr lze upravit)
  •  Závěsná hrazda a bradla 2v1 + oko na boxovací pytel
  •  Více v parametrech výrobku!                                                                                                                                              

 

 Bližší informace zde: Žebřiny s hradou 2v1

 Zacvic je Český výrobce žebřin, na svých výrobcích cvičíme, testujeme a aplikujeme tyto zkušenosti do výroby. Vydrží vám roky.

 

+420 792 505 354 (Po-Pá 9-16hod)