Jak lze přežít sociální odstup a nezbláznit se z toho v této nelehké době

Celosvětová situace Corona viru komplikuje život, asi každému člověku na světe, pandemie mění svět 21. století k nepoznání. Ze všech z nás se ze dne na den stávají řidiči, kuchaři, učitelé, improvizovaní opraváři a tělocvikáři. Možná někdo v sobě objevil nový talent, kterém ani nevěděl, že ho má. Člověk se však rád socializuje a společenská izolace mu vůbec nedělá dobře. Po delší době můžete mít doma i ponorkovou nemoc a proto tu je otázka?

Jak zvládnou Corona společenskou izolaci?

Jak se poprat s domácí stereotypem?

IMG_20211024_142612 (1)

Časový harmonogram.

Chce to si udělat nějaký časový rozvrh a ten dodržovat, což nám pak usnadní soužití v domácnosti. Vytvořte si časový rozvrh pro práci, učení, klid, relaxaci a sport.

 

 

Udělejte si čas pro sebe, cvičení je důležité.

Každý máte radost z toho, že může trávit čas s někým pohromadě. Ať už jedete do práce, relaxujete, nebo sportujete. Během tohoto času můžete shodit všechny tíhy povinností a odpočinout si.

cvičení venku

Rodičovství je úděl, o tom nepochybujeme, ale udělejte si hodinu denně čas, který věnujete cvičení. Zavřete se doma v pokoji, nebo si zacvičte venku na zahradě a nenechte se rušit ničím jiným. Vaše polovička, nebo děti mezi sebou se rozhodně dokážou o sebe postarat během 60 minut.

 kovova_houpacka_na_zahradu

Pobyt na čerstvém vzduch a paprsky slunečního světla.

Pobyt venku na čerstvém vzduchu a přirozeném světle má vědecky prokázané pozitivní účinky na naše tělo a mysl. Jen 150 minut týdně jakéhokoliv cvičení zásadně mění naši denní rutinu. Problémem je však to, že mnozí z nás nebývají v bezprostřední blízkosti workout parků. V tomto případě je dobré pouvažovat nad instalací workout hřiště přímo na zahradu.

hrazda-do-pokoje

Podívejte se na naši nabídku produktů a najděte si vhodné vnitřní vybavení, jako jsou žebřiny s hrazdou. Na venkovní účely Workoutové hřiště, které zaručí vám a vašim dětem stovky hodin zábavy.