Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží

 

Zrušení objednávky ze strany kupujícího v souladu ze zákona č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží při zásilkové formě. Rozhodnete-li se v této lhůtě pro odstoupení, žádáme vás o dodržení následujících podmínek:

 

Zboží musí být nepoužité a schopné dalšího prodeje

Zboží musí být v původním stavu včetně originálního obalu a příslušenství

Společně s vráceným zbožím zašlete kopii daňového dokladu (faktury) a vyplněný reklamační formulář.

Zboží nezasílejte na dobírku, jinak nebude balíček námi možné vyzvednout

Malé zásilky prosím zašlete přes dopravce DPD a velké přes dopravce Toptrans

 

Pro uplatnění vrácení částky či výměny zboží prosím postupujte dle následujících pokynů:

 

Nejdříve zákazník zhotoví kopii faktury a vyplní reklamační formulář, kde vyplní vše potřebné pro bezproblémové vyřízení. Poté zboží pečlivě zabalí a společně s kopií  dokladu a vyplněným reklamačním protokolem zašle na adresu, viz informace níže:

 


 

Zacvic.cz - reklamační oddělení

Hlubočinka 217

251 68 Sulice

Obchod@zacvic.cz

792 505 354

 


 

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu/v objednávce), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Zaslané atypické zboží, nebo zboží vyrobené na míru pro zákazníka lze vrátit pouze v případě pokud vznikne chyba na straně Zacvic.cz a je to oprávněná reklamace. Nelze reklamovat ve 14 denní lhůtě. 

Výrobky namontované firmou Zacvič nelze reklamovat ve 14 denní lhůtě. Reklamovat lze pouze pokud vnikne chyba na straně Zacvic.cz

  

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, prodejce zašle peníze za zboží převodem na účet kupujícího a to nejpozději do 30 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Hotově či složenkou úhradu poskytnout nelze.

 

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude vrácení zboží akceptováno a bude zasláno zpět odesilateli.

 

+420 792 505 354 (Po-Čt 9-16hod)