O nás

 

Zacvic.cz je český výrobce street workout konstrukcí, ribstolí a příslušenství pro cvičení s vlastní váhou.

 

Proč si vybrat Zacvic?

Vše navrhujeme tak, aby bylo multifunkční a vydrželo na mnoho let. My na svých výrobcích cvičíme, testujeme a zlepšujeme pro Vaší spokojenost.

Mnoho let posilování a nespočet vědomostí nejen o tréninku, ale také o fyziologii provádění cviků, které aplikujeme do samotné výroby. Tato práce nás baví a jsme potěšeni Vašimi kladnými ohlasy. Vysoká kvalita námi nabízeného sortimentu je podtržena rozumnou cenou. Nabízíme Vám jen kvalitní a námi odzkoušené produkty.  

 

    

jakub      JAKUB - VEDOUCÍ OBCHODU

Jakub se věnuje cvičení na hrazdách a bojovým sportům. Je zastáncem funkčního tréninku s vlastní váhou. Má na starosti prodej. Po ukončení studia sportovní fakulty titulem Bc. využívá své teoretické a praktické znalosti v     oblasti sportu. Směřovat na něj můžete poptávky, nabídky spolupráce s obchodem Zacvic a cenové nabídky objednávek. Zodpoví také veškeré otázky ohledně produktů. 

         

petr_1       PETR - FOTOGRAFIE, VYTVÁŘENÍ PRODUKTŮ 

Petr je taky sportovec, věnuje se workout cvičení a plně využívá naše hrazdy a bradla. Po ukončení FTVS působí jako osobní trenér, instruktor fitness, výživový poradce a miluje funkční trénink. Petr má na starosti vytváření produktů včetně fotografií a může Vám pomoct s reklamací.

          

liborr    jarda  - VÝROBA  

Jarda je pravá ruka ve výrobě. Věnuje se více jak 15 let oboru kovovýroba. V tomto oboru májí veliké znalosti o různých materiálech, správných technologických postupech, čtení výkresů apod. Jakákoliv hrazda či workout konstrukce je pro něj hračkou.                              

 

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit. Příjemný nákup Vám přeje

podpis
Provozovatel obchodu Zacvic.cz
Jakub Hejcman

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.